Hażlach 43-419 (Koło Cieszyna)
ul. Cieszyńska 20b
tel. +48 33 8567377
kom. +48 606452479
Nagrobki z kamienia naturalnego z całego świata

O NAS

Kamieniarstwo "WRZOS" to firma nagrobkowa działająca na Śląsku Cieszyńskim od 1987 roku. W branżę kamieniarską wkroczyliśmy z doświadczeniem prac kamieniarskich zapoczątkowanych już w latach siedemdziesiątych.

Naszą wizytówką są ciekawe aranżacje, staranne wykonanie nagrobków i atrakcyjna cena. Umiejętność wydobywania z kamienia jego największych walorów zawdzięczamy gruntownej znajomości struktury kamienia. Kamieniarstwo to pasja naszych pracowników, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej ambitny projekt nagrobka, przewidujący w swej konstrukcji rzeźby i płaskorzeźby.

Dzięki zastosowaniu grafiki komputerowej posiadamy najbogatszą ofertę liternictwa nagrobkowego w regionie. Ciekawe wzory liternicze, dostępne w naszej ofercie, zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukując wyszukanej czcionki, w dodatkowy sposób chcą podkreślić wyjątkowość nagrobku lub widniejącego na nim epitafium.

Częściej korzystamy z liternictwa komputerowego, ale na życzenie klienta wciąż wykonujemy tradycyjne, ręcznie kute liternictwo. Uważamy, że ta usługa sięga korzeniami najlepszych zwyczajów kamieniarskich, więc nie zamierzamy z niej rezygnować, co robi wiele innych zakładów kominiarskich.

Dlaczego u nas jest taniej?

Cena nagrobka i jego jakość uzależnione są w dużej mierze od technologii obróbki granitu i umiejętności wykonawcy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasze nagrobki są starannie wykonane, a jednocześnie niedrogie. Nasza firma prowadzi politykę jakości, co oznacza, że przywiązujemy dużą uwagę do opinii klienta. Takie podejście, jak widać, owocuje, gdyż z roku na rok przyjmujemy coraz więcej zamówień na nagrobki z kamienia, a coraz częściej także na elementy budowlane, co świadczy o zaufaniu dotychczasowych klientów. Na to zaufanie zapracowaliśmy dbałością o estetykę i dokładnością wykonania detali.

Kamieniarstwo „WRZOS” jest firmą stabilną i rozwojową. Oprócz montażu nagrobków oferujemy również usługi uzupełniające, takie jak: demontaż do pogrzebu, uzupełnianie liternictwa oraz wszelkie zmiany i remonty. Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami galanterii nagrobnej posiadamy bardzo bogaty asortyment wazonów, lampek, krzyży, liter, itp.

Siedziba firmy wrzos w Cisownicy Nowy salon w Cisownicy Siedziba firmy w Cisownicy

Jeżeli szukasz wykonawcy solidnego a niedrogiego nagrobku lub zależy ci na oryginalnym, wyjątkowym wzorze i liternictwie – wybierz Kamieniarstwo „WRZOS”!