Hażlach 43-419 (Koło Cieszyna)
ul. Cieszyńska 20b
tel. +48 33 8567377
kom. +48 606452479
Nagrobki z kamienia naturalnego z całego świata

ELEMENTY BUDOWLANE

Wieloletnie doświadczenie kamieniarskie, sprawiło, że specjalizujemy się nie tylko w produkcji nagrobków, ale także elementów budowlanych. Takie realizacje jak kamienne posadzki, schody czy blaty to inwestycja na pokolenia. Większość elementów budowlanych wykonujemy z granitu, marmuru i konglomeratu, który jest wyjątkowo odpornym i trwałym materiałem. Estetyka kamienia naturalnego sprawia, że nasze realizacje cechują elegancja i ponadczasowość.

W naszej ofercie znajdą Państwo blaty z kamienia, lady sklepowe i barowe z kamienia, posadzki kamienne i kamienne schody.

Oferujemy transport i montaż!

Posadzki, schody, parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Oferujemy wykonanie schodów wewnętrznych z marmuru lub granitu. Oba materiały dostępne są u nas w szerokiej gamie kolorów. Elementy budowlane na zewnątrz budynku wykonujemy z granitu, który jest materiałem odpornym na czynniki zewnętrzne.

Posadzki z kamienia to gwarancja wysokiej estetyki na długi okres czasu. Mimo upływu lat kolor i faktura pozostają niezmienne. W zależności od miejsca zastosowania, płytki mogą mieć grubość od 1 do 6 cm.

Kamienna posadzka sprawdza się szczególnie przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego, gdyż akumuluje ciepło, oddając je otoczeniu nawet przez długi czas po wyłączeniu zasilania.

Elementy budowlane z kamienia naturalnego mają wiele zalet – przede wszystkim definiują charakter wnętrza, nadając mu eleganckiego wyglądu, są trwałe i łatwe w konserwacji. Osobom, które poszukują dla swojego domu czy firmy materiału odpornego na ścieranie i bardzo wytrzymałego, najbardziej polecamy granit.

Granit cechuje się wysoką odpornością na środki chemiczne. Ponadto, jest to produkt nieprzesiąkalny, co znaczy, że nie pochłania wilgoci. Elementy budowlane z granitu z łatwością utrzymamy w czystości, gdyż materiał ten odporny jest na wnikanie brudu i bakterii. Dodatkową zaletą jest jego odnawialność – korekta ewentualnych uszkodzeń możliwa jest na miejscu, u klienta.